SARU-fellowships для українських науковців, що постраждали від війни

Програма стипендій SARU фінансується Фондом Novo Nordisk і дає можливість 7 дослідникам, які постраждали від війни в Україні, продовжувати свої наукові дослідження в безпечному та міжнародному середовищі в данських університетах.
Стипендія включає повну заробітну плату та, якщо необхідно, витрати, пов’язані з візою та дозволами на роботу. Крім того, стипендіати матимуть доступ до робочого простору (спільного офісу), бібліотеки та дослідницьких приміщень.

Стипендіальна програма SARU відкрита для кандидатів з усіх дисциплін

Щоб відповідати вимогам, кандидати повинні мати ступінь доктора філософії та бути дослідниками в українському університеті чи науково-дослідній установі на момент російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.
Крім того, дослідники повинні мати академічний рівень володіння англійською мовою.
Стипендіати будуть працевлаштовані в датському університеті або дослідницькій установі та отримають повну місячну зарплату на рівні Postdoc.
Стипендії надаються на термін до 12 місяців.

Дедлайн 11 червня 2023 року https://www.scholarsatrisk.org/sections/sar-denmark/section-news/call-for-applications-fellowship-for-scholars-at-risk-from-ukrainian-universities-saru-fellowships/