TEPSA пропонує гостьову стипендію для українських дослідників

За підтримки програми ЄС «Громадяни, рівність, права та цінності» (CERV) Асоціація транс’європейських політичних досліджень (TEPSA) пропонує гостьову стипендію для українських дослідників, які прямо чи опосередковано постраждали від загарбницької війни росії проти України.

Українські дослідники мають змогу отримати двотижневу стипендію у вересні 2023 року (за потреби також можна визначити пізніший період протягом року).

Стипендія TEPSA має на меті дозволити українцям проводити дослідження, пов’язані з ЄС, які будуть актуальними для національної політики та політики ЄС. Теми варіюються від зеленої реконструкції України до її вступу до ЄС та побудови архітектури європейської безпеки.

Запрошений стипендіат отримає допомогу в розмірі 1 500 євро для покриття проїзду, витрат на проживання та будь-яких непередбачених ситуацій, пов’язаних з перебуванням у Брюсселі💰 Крім того, TEPSA надає стипендіату офісні, дослідницькі та адміністративні приміщення. Мета полягає в тому, щоб забезпечити привілейований доступ до політичного середовища в Брюсселі та підтримувати контакти з політиками ЄС. Одним із бажаних результатів посади є публікація короткого звіту TEPSA про дослідження, проведені під час отримання стипендії.

📆 Дедлайн подачі заявок: 4 червня 2023 року

📲 Деталі за посиланням: https://cutt.ly/L5j5xEP