Гранти ТНМУ

Гранти у відповідь на виклики війни

 1. Серія курсів «Надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану» за підтримки проекту SAFEMed від Американської агенції з розвитку USAID
 2. Онлайн-тренінги «Ази роботи у аптеці» за підтримки проекту SAFEMed від Американської агенції з розвитку USAID
 3. Грант від Німецької служби академічних обмінів DAAD «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)» – UA-MEDSAT: Сателітне навчання студентів-медиків в Україні» спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (Німеччина)

2022 рік

 • Грант від Temerty UkraineToronto Education & Collaboration Fund «Folate Status and Risk of Neural Tube Defects in Western Ukraine» 
 • Проєкт «Students insights for advanced medical communication curriculum design» для пілотних ЗВО україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»
 • Грант від DAAD (Німеччина) (Гусак С.Р.) на участь у Мультиплікаційних тренінгах для адміністраторів вищої освіти в Україні THEA Ukraine X від Wandelwerk FH Münster у співпраці з Сумським державним університетом

Проєкти національного фонду досліджень України:

 1. Спільний проєкт ТНМУ та Інституту кібернетики імені В. Глушкова «Розробка хмарної платформи пацієнт-центричної телереабілітації онкологічних хворих на основі математичного моделювання»
 2. Спільний проєкт ТНМУ та Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України – серед переможців проєктів-учасників конкурсу ««Вплив природної та штучної імунізації антигенами SARS–CoV-2 на стан системи гемостазу».

Erasmus+ Capacity Building Projects in the Field of Higher Education

 • Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні – REHAB (2019-2022 рр.)
 • Нарощування академічних можливостей у галузі глобального здоров’я в регіоні Східна Європа / Центральна Азія BAСE (2020-2023 рр.)
 • Симуляційне навчання в мкдичній освіті на додипломному етапі для підвищення безпеки та якості обслуговування пацієнтів – SAFEMED (2020-2023 рр.)

2021 рік

 • Грант від Британської Ради в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України

Проєкти HORIZON 2020, до яких були залучені науковці ТНМУ

 • PAST NIGHT (Project ID 755149) Patients stratification in nephrosclerosis: implementation of a new therapy thanks to genetic heritage and laboratory tailoring (2017-2020 рр.)
 • NanoMed (Project ID 734641) Nanoporous and Nanostructured Materials for Medical Applications, MSCA-RISE-2016 – Research and Innovation Staff Exchange (2017-2020 рр.)

2020 рік

 • Грант від DAAD (Німеччина) (Шевчук О.О.) на участь у навчальному курсі «Управління інтернаціоналізацією та німецько-українським академічним співробітництвом 2020-2021» від LeibnizUniversität Hannover за підтримки DAAD з проєктом «Інтернаціоналізація наукових досліджень у ТНМУ»
 • Грант від Американської Ради в Україні з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS у проекті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» Academic IQ Initiative
 • Гранти від RECOOP HST Асоціації (тут)

2019 рік

 • Індивідуальний грант від Європейської асоціації нефрології, діалізу і трансплантації (ERA-EDTA Fellowship Programme) (Італія) Ружицька О. О.
 • Проєкт від BUP – Балтійської Університетської Програми (Швеція) «Два кроки: інтернаціоналізація в практиці – Швеція, Україна і Білорусія».
 • Європейський проєкт Ethisch-moralische Grund-Bilding (EMGB) (2019-2023).
 • Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти», який реалізується в Україні Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров’я (Swiss TPH) за фінансової підтримки Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (SDC) (перший чотирирічний етап реалізації проєкту 2019-2022 рр.).

2018 рік

 • Спільний проєкт з University of Miskolc (Hungary) – EurECAS (European Evaluation of Comportment and Addiction among Students) project

2017 рік

 • Грант «Jeffrey Modell Foundation» (США) «Імплементація моделі поєднання навчання лікарів та громадської настороженості з діагностикою первинних імунодефіцитів у дітей Тернопільської області» (2017-2019 рр.)
 • Грант «Alberta International Education Award – Ukraine» (Канада)
 • Спільний українсько-польський проєкт «Дослідження епідеміології, патогенезу, клініки та профілактики бореліозу» (2017-2018 рр. )

Гранти в межах програми транскордонного співробітництва ЄС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 які фінансувалися Євросоюзом. Дати реалізації 2017-2018 рр.

 1. «Спільні дії спрямовані на зниження захворюваності на туберкульоз та зрівнювання доступу до медичних послуг в найбідніших і найбільш маргінальних громадах Польщі, Білорусі та України».
 2. «Стиль життя різних соціальних і професійних груп населення та цивілізаційні загрози здоров’ю у прикордонному регіоні PL-BY-UA».

2016 рік

 • Спільні польсько-українські програми в рамках науково-дослідницьких проєктів Європейського Союзу:
 1. «Фізична активність і режим харчування в залежності від стилю життя студентів».
 2. «Фізична активність і режим харчування в залежності від стилю життя молоді в віці 15-17 років».
 • Грантовий проєкт «Медико-психологічна допомога при синдромі посттравматичних стресових розладів для осіб з вадами слуху». Дати реалізації проекту: листопад 2016 року – червень 2017 року. Проєкт профінансований громадською організацією «Канадсько-український альянс глухих та слабочуючих осіб» в Едмонтоні та урядом провінції Альберти, Канада.

2015 рік

 • Грантовий проєкт «Сестринська ініціатива – медсестри щодо полегшення психічної травми» (Project Number CFLI-2015-KYIV-0007). Дати реалізації проекту: листопад 2015 року – лютий 2016 року. Проект профінансований Українсько-Канадською Фундацією та посольством Канади в Україні.